Časté dotazy

8 osob je standartní počet, který se pohodlně vejde do prostoru vozidla.
Přepravu více osob bohužel české předpisy nedovolují, pro případ že je vás víc Vám nabízíme přistavení druhé limuzíny.

Bohužel konzumaci vlastních nápojů nepovolujeme. V našich limuzínách máte pestrý výběr alkoholických nápojů vždy k dispozici. (Alkohol není započtený ve Vámi uhrazené ceně. Otevřené nápoje se hradí řidiči.) Ale protože si vážíme Vaší důvěry a chceme, aby jste měli z jízdy hezký prožitek, tak od nás vždy dostáváte jednu lahev sektu zdarma.

Nepovolujeme konzumaci jídla v limuzíně, tudíž ani občerstvení nezajišťujeme.

Platbu můžete provést bezhotovostně na účet, nebo v hotovosti u nás na recepci v Plzni v ulici Plovární 1. Vše domluvíme telefonicky při rezervování termínu.

Uhrazené rezervace nerušíme. Můžete si termín jízdy přesunout na jiné datum ( max. do 3 měsíců), nebo Vám na vyžádání rádi vystavíme dárkový poukaz s platností 3 měsíců – můžete tak třeba udělat radost někomu z Vašich blízkých.

Pokud potřebujete rezervaci přesunout na jiný den či čas, nebo jste se rozhodli pro jinou barvu limuzíny, pak nám zavolejte a pokud bude změna možná, pak Vám rádi vyhovíme.

Bohužel svatební výzdobu nezajišťujeme. Ale limuzínu si na místě můžete sami decentně nazdobit.

Pokud zrovna na Vámi požadovaný čas není limuzína rezervována, pak Vám po uhrazení domluvené částky klidně limuzínu přistavíme do pár hodin. Pokud zrovna není možná úhrada přes účet, pak se můžeme domluvit na osobním předání.

Jistě 🙂 prostřednictvím Vašeho mobilu se propojíte se Sound systémem v limuzíně a můžete si tak pustit hudbu přímo z Vašeho telefonu, nebo z internetu – wifi free v každém z našich vozů.

Limuzínu můžete časově využít dle Vaší potřeby, ale platby bereme pouze za pronájem nejméně 1 hodina.